در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


گفتگوی اختصاصی سرمربی و بازیکنان مهرام در دیدار دوم مرحله نیمه نهایی

  • تعداد بازدید :369

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ،دو دیدار مرحله نیمه نهایی سوپر لیگ کشور پیگیری شد و تیم مهرام تهران که مهمان ماهشهریا بود،دیدار نخست را به شاگردان شاهین طبع واگذار کرد اما در دیدار دوم با اختلاف 5 امتیاز بازی را به سود خود به پایان برد.

پس از پیروزی در دیدار دوم،سرمربی و بازیکنان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار مهرام اظهار داشتند:

مصطفی هاشمی : بازی سختی همانند دیداراول برابر پتروشیمی داشتیم، در بازی اول،سه دقیقه تمرکز نداشتیم و بازی را از دست دادیم و در بازی دوم هم سه دقیقه تمرکزمان زیاد شد و بازی را گرفتیم. هر دو تیم در یک سطح هستند و نمی شود پیش بینی کرد که چه اتفاقی می افتد.به طورحتم همانند این دو دیدار بازی سختی در تهران داریم و برای هر دو تیم شرایط بسیار سخت است.

نوید رضایی فر : بازی خیلی خوبی بود.اول بازی با عجله و هیجان زده بازی می کردیم اما کم کم خودمان را پیدا کردیم و توانستیم بازی را ببریم البته برای خوشحالی کردن زود است و هنوز فینال نرفتیم. دو بازی خیلی مهم در تهران داریم که ایشالا با تمام قدرت ظاهر می شویم.
 

وحید دلیرذهان : امروز بازی بهتری نسبت به روز گذشته انجام دادیم و تا اخر بازی تمرکز داشتیم. امیداوارم در بازی های تهران هم تا آخر بازی تمرکز داشته باشیم و ببریم.

حامد حسین زاده : از اول بازی با بچه ها در رختکن هم قسم شده بودیم که اشتباهات دیروزمان را انجام ندهیم و بازی را ببریم.هر بازیکنی که به زمین آمد تلاش خودش را کرد.هنوز هیچی تمام نشده،میریم تهران که آن دو بازی را هم ببریم.
آرنت مولتریه : بازی سختی انجام دادیم.کل بازی جنگیدیم.در کوارتر چهارم یک تیم شدیم و توانستیم ببریم.در لحظه به خوبی بازی را جمع کردیم.بازی بعدی رو باید دورهم جمع شویم و دیدار سختی است و تلاش می کنیم که به خوبی تمام شود.

کیوان ریاعی : باخت روز گذشته فقط یک اتفاق بود و مزیتی که داشت این بود که ما را به خودمان آورد و توانستیم بازی را ببریم.البته تازه کارمان شروع شده و دو بازی سخت در تهران داریم و باید همان جا کار را تمام کنیم.


امیرصدیقی :باخت روز گذشته  را امروز جبران کردیم و توانستیم 1-1 مساوی کنیم. در تهران بازی سختی داریم امیدورام کار را در تهران  تمام کنیم که به بازی پنجم در پترو کشیده نشود.


جاکوب پولن :بازی خوبی بود.همه بازیکنان خوب بازی کردند.داشتیم می باختیم اما به بازی برگشتیم و بازی را تمام کردیم.نوید، آخر بازی یه سه امتیازی زد و بازی را تمام کرد.در خانه خودمان باید دفاع کنیم و بازی را به نفع خود به پایان برسانیم و دیگر به خانه پترو برنگردیم.

کلمات کلیدی : مصطفی هاشمی , مهرام , نوید رضایی فر , وحید دلیرذهان , حامد حسین زاده , آرنت مولتریه , کیوان ریاعی , امیرصدیقی , جاکوب پولن