در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


نبرد شیرهای جنگجوی مهرام با شاگردان حاتمی

  • تعداد بازدید :359

فینال سوپر لیگ بسکتبال:به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، دیدار اول و دوم مرحله فینال سوپر لیگ کشور از امروز به میزبانی تبریز پیگیری خواهد شد و دو تیم شهرداری تبریز و مهرام تهران پس از شکست مدعیان جنوبی به مرحله فینال صعود کردند.

مهرام تهران پس از دو سال دوری از سوپر لیگ موفق شد به فینال این دوره از مسابقات راه یابد. تک تک شیرمردان مهرام برای حضور در این مرحله زحمات زیادی را متحمل شدند اما برخی از بازیکنان همانند نوید رضایی فر،با عملکر فوق العاده اش در این فصل بیشتر به چشم آمده است.

مهرام تهران در دور مقدماتی موفق شد دو بار شهرداری تبریز را با اختلاف 9 و 4 امتیاز  شکست دهد بنابراین شاگردان حاتمی تاکنون یک برد هم برابر مهرامی ها کسب نکردند.
 قهرمان و نائب قهرمان فصل گذشته هم باید برای رده بندی رو در روی هم قرار گیرند. باید دید کدام از این مدعیان روی سکو قرار خواهد گرفت.


نحوه برگزاری این دوره هم همانند نیمه نهایی 3 از 5 است.دیدار اول و دوم، دوشنبه و سه شنبه ( 16 و 17 بهمن) به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد.بازی سوم هم جمعه(20 بهمن) به میزبانی مهرام است و در صورت نیاز به بازی چهارم، شنبه ( 21 بهمن) باز هم به میزبانی تالار آزادی برگزار خواهد شد. بازی پنجم هم طبق برنامه فدراسیون،به میزبانی تبریزی ها پیگیری خواهد شد.