در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام تهران میزبان یس آل گرگان در تالار آزادی

  • تعداد بازدید :311

مهرام تهران میزبان یس آل گرگان در تالار آزادی/ صدیقی: همه تیم ها برابر مهرام با انگیزه بازی می کنند

تیم مهرام تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال در خانه خود به مصاف تیم یس آل گرگان خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی مهرام،تیم مهرام تهران،عصر پنج شنبه میزبان یس آل گرگان خواهد بود. پیش از این شاگردان هاشمی در دور رفت موفق شدند این تیم را شکست دهند.

امیرصدیقی درباره تیم های لیگ برتر بسکتبال واستفاده باشگاه مهرام از بازیکنان جوان گفت:
مهرام تیم جوانی است و تمام بازیکنان جوان را دور خود جمع کرده همچنین سرمربی خوبی داریم که ما را هدایت کرده و همیشه به ما گوشزد می کند که جوان بودن به سن نیست،به عملکر ما در میدان است اینکه همانند بازیکن  باتجربه به زمین برویم و بازی کنیم.

بازیکن تیم مهرام درباره بازی های دور رفت لیگ برتر ادامه داد: در دور رفت بازی های خوبی انجام دادیم.هم باخت و هم برد داشتیم.از بردهایمان توانستیم نقاط قوتمان را پیدا و آن را تقویت کنیم.متاسفانه،در دور رفت  باخت بدی برابر نیروی زمینی داشتیم.همه حیرت زده بودند که چرا پس از پیروزی برابر شهرداری تبریز،باخت نصیبمان شده است.از این باخت درس بزرگی گرفتیم،اینکه نباید تیم های مقابل را دست کم بگیریم.هر تیمی می تواند در زمین خودش را ثابت کند،به ویژه اینکه همه تیم ها برابر مهرام با انگیزه بازی می کنند.

صدیقی درباره دیدار با تیم یس آل گفت: بعضی از تیم ها مثل یس آل اواسط فصل جا می افتند و خود را نشان می دهند.این تیم هم همانند مهرام بازیکنان جوانی دارد و از بسکتبالیست های خارجی خوبی برخوردار است.امیدوارم این بازی را به راحتی ببریم.بازی بعدی با نفت آبادان هم دشوار است،نفت آبادان که همیشه مدعی قهرمانی بوده، از شهرداری تبریز شکست خورده وحالا انگیزه بالایی دارد تا ما را شکست دهد بنابراین کار ما چند برابر سخت تر می شود.

وی ادامه داد: تیم مهرام روز به روز در حال بهتر شدن است،این هفته در استراحت بودیم اما تمرینات پرفشاری داشتیم،آقای هاشمی آنالیز تیم ها را انجام دادند و تکنیک ها را به ما گوشزد کردند.امیدوارم همانند دیدارهای پیشین،بازی جذابی را ارائه دهیم.

صدیقی در پایان گفت: بعضی از دوستانم که به سالن می آیند و بازی را از نزدیک تماشا می کنند،نظرشان این است که مهرام بازیکنان مستعد و خوبی دارد و بازی های قشنگ و جذابی انجام می دهد.درست است که جوان و کم سن و سال هستیم اما مهرام باشگاه بزرگی است و در لیگ اعتبار دارد، از آقای گنجی تشکر می کنم که در شرایط بد کشورمان تیم داری می کند. امیدوارم چندین باشگاه دیگر همانند مهرام در بسکتبال سرمایه گذاری کنند تا بازیکنان زیادی را رشد دهند.

کلمات کلیدی : امیرصدیقی , بسکتبال , مهرام , یس آل گرگان , هاشمی , مهرام تهران