در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرامی ها در آخرین روز از مرحله مقدماتی شگفتی ساز شدند

  • تعداد بازدید :317


به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام، درهفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر بسکتبال ،تیم مهرام تهران در بندرماهشهر به مصاف پتروشیمی بندرامام رفت و در یک بازی حساس و نزدیک موفق شد با نتیجه 81 بر 80 این تیم را شکست دهد.
تیم پتروشیمی بندرامام تنها تیم بدون باخت لیگ برتر بود اما تیم مهرام توانست طلسم بردهای پی  در پی شاگردان شاهین طبع را بشکند و با برد شیرین و دلچسب راهی مرحله پلی آف شود.

مرحله پلی آف 

تنها 8 تیم موفق شدند راهی مرحله پلی آف شوند بنابراین تیم رعد پدافند از این گردونه خارج شد و 8 تیم دیگر به مرحله پلی آف راه یافتند.این مرحله از روز جمعه آغاز خواهد شد و تیم مهرام باید به مصاف دانشگاه آزاد برود.نحوه برگزاری این مسابقات 3 از 5 است.

سایر بازی ها به شرح ذیل است:

پتروشیمی بندرامام -شهرداری گرگان
شهرداری تبریز -یس آل گرگان
نفت آبادان -نیروی زمینی

هاشمی: هر چیزی را نباید رسانه ایی کنیم / بسکتبال مدیون مهرام است

مصطفی هاشمی پس از پیروزی برابر پتروشیمی بندرامام در گفتگو با خبرنگار اختصاصی مهرام  گفت: در ابتدای دیدار با تیم پتروشیمی،فشار زیادی بر روی بازیکنانم بود بنابراین نمی توانستند واکنش خوبی از خود نشان دهند اما به مرور هر چقدر بازی به جلو می رفت حس خودباوری شاگردانم تقویت می شد،اینکه بتوانند مبارزه کنند و تواناییهایشان  را در معرض دید همه قرار دهند.در نهایت موفق شدند بازی را به حالت تعادل ببرند و پیروز این بازی حساس شوند.

هاشمی افزود: تیم پتروشیمی هم، چه از نظر مدیریتی و چه از نظر مربی و بازیکن شایسته است اما بازیکنانم بسیار تلاش کردند و دویدند و به نظرم تمرکز و حس خودباوری عامل اصلی پیروزی ما بود.
سرمربی مهرام درباره حواشی بعد بازی گفت: بهتر است درباره اتفاقات خوب بسکتبال و مسائل فنی اش صحبت کنیم و ببینیم که بسکتبال چه کمبودهایی دارد و چه کاری از دستمان بر می آید.اگر خدشه ایی به بسکتبال وارد شود بر کل جامعه این رشته تاثیر می گذارد و جبران ناپذیر است،وظیفه ما به عنوان عوامل اجرایی این است که در جهت پیشرفت بسکتبال تلاش کنیم.به نظرم اتفاق خاصی نیفتاده،نباید هرچیزی را رسانه ایی کرد زیرا که با چالش های جدیدی رو به رو می شویم،نقد همیشه وجود دارد اما اگر با احترام باشد کارساز است در غیر این صورت فاجعه به بار می آید. من یاد گرفتم که هرچیزی را نباید در رسانه مطرح کرد.
هاشمی ادامه داد: مجموعه مهرام،همین مجموعه ایی است که مشاهده می کنید،ما اهل جادو و جنبل نیستیم و در جهت رشد بسکتبال تمام تلاشمان را می کنیم،اگر 100 تومان در جیبمان داشته باشیم،150 تومان خرج می کنیم و این روش تا آخرین روز ادامه خواهد داشت و بقیه اش هم به خدا واگذار می کنیم،مجموعه بزرگ مهرام خدمات زیادی به بسکتبال کرده است و به نظرم بسکتبال مدیون مهرام است،سایر باشگاه ها هم به بسکتبال خدمت کردند اما مهرام تلاش ویژه ایی در این امر داشته است

کلمات کلیدی : لیگ برتر بسکتبال , پتروشیمی بندرامام , پتروشیمی بندرامام , شهرداری گرگان , شهرداری تبریز , یس آل گرگان , نفت آبادان , نیروی زمینی , مرحله پلی آف , مصطفی هاشمی