در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مصاحبه مربیان و بازیکنان مهرام پس از دیدار سوم فینال برابر شهرداری تبریز:

  • تعداد بازدید :194

مصطفی هاشمی: همه بازی هایی که با شهرداری تبریز انجام می دهیم سخت است،چه آن دو بازی که در تبریز انجام شد و چه بازی که امروز در تهران برگزار کردیم. شهرداری تبریز تیم شایسته ایی است و البته جدال با این تیم بسیار دشوار است. ما در سه بازی برابر آنها بد بودیم و امیدوارم اشتباهی که امروز در دفاع داشتیم در بازی فردا نداشته باشیم و باید بگویم که راه برد تنها دفاع خوب است.


جواد رحمتی پور: همه ما می دانیم که امروز بازی سختی برابر شهرداری تبریز داشتیم.این تیم تمام تلاشش را می کند که ببرد زیرا برای اولین بار است که در این مرحله قرار گرفته است .به هر حال این بازی خیلی برایشان مهم بود چون می توانست شرایطشان را بهتر کند و البته از ابتدا خیلی خوش شانس بودند. ما با اینکه در خانه بازی کردیم توپ هایمان گل نمی شد.همچنین وحید دلیرذهان هم به علت مصدومیت از دست دادیم . امیدوارم در بازی بعدی به خوبی ظاهر شویم و ببریم.


وحید دلیرذهان: بازی خوبی انجام دادیم. از ابتدا هم در دفاع و هم در حمله تمرکز داشتیم و در نهایت توانستیم بر شهرداری تبریز غلبه کنیم.امیدوارم فردا هم،همانند امروز بازی کنیم و پیروز شویم.

آرنت مولتریه : امروز بازی سخت دیگری را داشتیم و همچنین هوادارای خیلی خوبی داشتیم که باعث شد با انرژی بازی و به پیروزی دست پیدا کنیم و همان طوری که امروز توانستیم با بلاک شات ها تسخیرکننده بازی باشیم انشالا فردا هم می توانیم و قهرمانی را در خانه به دست می آوریم.


نوید رضایی فر: بازی خیلی سنگینی بود تمام تلاشمان را کردیم که بازی سوم را ببریم اوایل بازی فشار رویمان زیاد بود و نتوانتسیم عملکرد خوبی داشته باشیم. نیمه دوم فشار از رویمان برداشته شد و توانستیم جبران کنیم و یک اختلافی اواخر بازی بندازیم و در نهایت برنده بازی بشویم. فردا بازی خیلی مهمی پیش رو داریم تمام سعی مان را می کنیم که ببریم و کار را تمام کنیم.