در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


روند پیروزی های دور برگشت متوقف شد

  • تعداد بازدید :966

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، روز گذشته 95/06/20  تیم مینی مهرام در چهارمین دیدار خود از دور برگشت مسابقات مینی بسکتبال دسته یک استان تهران به مصاف تیم اسلامشهر رفت و همچون دور رفت مقابل این تیم شکست خورد.

تیم مینی بسکتبال مهرام روز گذشته به مصاف تیم اسلامشهر رفت و درحالیکه دور رفت این مسابقات را با نتیجه 37 – 48 به حریف واگذار کرده بود در دور برگشت نیز موفق به کسب پیروزی نشد و اینبار با اختلاف یک امتیاز کمتر و با نتیجه 39 – 49 مغلوب تیم اسلامشهر شد.

شاگردان علی خزلی که در هیچ کوارتری جز کوارتر سوم خوب ظاهر نشدند، از همان کوارتر ابتدایی  از حریف عقب افتادند و تا پایان بازی به امتیازات اسلامشهر نرسیدند. تیم مینی مهرام کوارتر اول را با نتیجه 7 – 12 و کوارتر دوم را 8 – 15 واگذار کرد تا نیمه اول با نتیجه کلی 15 – 27  به پایان برسد. اما صحبت های بین دو نیمه سرمربی مهرام کارساز واقع شد و مینی بسکتبال یستهای سرخپوش کوارتر سوم را طوفانی آغاز کردند. بازیکنان مهرام با پاس کاری های هماهنگ، نفوذهای زیبا و توپ ربایی از حریف توانستند در این کوارتر در مقابل 11 امتیاز حریف 20 امتیاز کسب کنند و اختلاف امتیازی را کاهش داده تا کوارتر سوم با نتیجه 35 – 38 به پایان برسد و امید به نیمکت مهرام بازگردد. مهرامـی ها درحالیکه می توانستند برنـده این دیـدار باشند، در کوارتر چــهارم با بی دقتی های پی در پی تنها دو پرتاب منطقه ای موفق داشتند و در نهایت با نتیجه 39 – 49 این دیدار را واگذار کردند.

تیم مینی مهرام در مسابقه پایانی مرحله مقدماتی به مصاف کاله می رود. تاریخ برگزاری این دیدار که هفته گذشته به دلیل مسابقات قهرمانی کشور لغو گردید، هنوز از سوی کمیته مسابقات هیئت تهران اعلام نشده است.

انتهای خبر/

کلمات کلیدی : کوارتر , امتیاز , بسکتبال