در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


برد مهرام در تهران با درخشش نوید رضایی فر و امیرحسین خندان پور

  • تعداد بازدید :862

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ،  دومین مسابقات نیمه نهایی لیگ دسته یک بسکتبال عصر دیروز در تهران و دزفول برگزار شد و با برد تیم های میزبان، تکلیف فینالیست ها به بازی سوم در همین شهرها کشیده شد.

 تیم مهرام که در بازی اول با اختلاف یک شوت از پتروشیمی باخته بود، امروز در حضور تماشاگرانش و تعدادی از اهالی بسکتبال با اختلاف 34 امتیاز  و با نتیجه 84 بر 51 این تیم را شکست داد

 نوید رضایی فر، علی شهپری، صمد نیکخواه، علی نصیری و امیرحسین خندان ترکیب ابتدایی مهرام و محمدرضا بهرام زاد، عدنان شاوردی، پویا یخچالی، فرشاد غلامی و سالار منجی ترکیب ابتدایی پتروشیمی بودند.

 نوید رضایی فر با 24 امتیاز و 3 پاس گل در کنار امیرحسین خندان با 15 امتیاز و 12 ریباند بهترین بازیکنان مهرام از نظر آمار بودند و صمد نیکخواه بهرامی هم 14 امتیاز و 7 ریباند برای این تیم به دست آورد. فرشاد غلامی با 14 امتیاز بهترین امتیازآور پتروشیمی بود

تیم قطران کاوه گرگان هم که با حمایت تماشاگران خود، بازی اول را از دزفول برده بود، دیروز با نتیجه 68 بر 49 از این تیم شکست خورد.

 با این نتایج هر دو سری نیمه نهایی با نتیجه یک-یک مساوی شد و تکلیف فینالیست ها در بازی سوم مشخص می شود. دو تیم مهرام و پدافند رعد دزفول در مسابقه سوم از ساعت 16 به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

روابط عمومی باشگاه مهرام

@mahramsport

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال , گل , لیگ