در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


افتتاحیه با شکوه لیگ بسکتبال برای آینده

  • تعداد بازدید :942

به گزارش موسسه فرهنگی ورزشی مهرام، پنچ شنبه 08/11/94 روز بزرگی برای نسل آینده بسکتبال ایران بود.روزی که بزرگان و پیشکسوتان بسکتبال ایران گرد هم آمدند تا فرزندان خود را به سوی آینده ای روشن هدایت کنند.

افتتاحیه لیگ "بسکتبال برای آینده" با حضور شش تیم مهرام زیتون،مهرام قدس،مهرام اندیشه،مهرام اوژن،مهرام البرز و مدرسه بسکتبال آتشی و در سه رده سنی زیر 12 سال،زیر 13 سال و زیر 14 سال و با حضور خانواده بازیکنان،رئیس محترم فدراسیون بسکتبال،امیر محمد گنجی مدیرعامل مهرام،عنایت الله آتشی موسس مدرسه بسکتبال آتشی و جمع بزرگی از پیشکسوتان ارزشمند کشورمان برگزار شد.

* تقدیر از پیشکسوتان بسکتبال

در این مراسم از دوازده  پیشکسوت با عزت بسکتبال ایران به نام های  ابوالفضل صلبی ، حسین صعودی پور ، احمد محمد پور ،  نادر کاشانی ،  داریوش نبوی ، رضا مشحون ، عنایت آتشی ، سعید خلخالی ، محسن خلخالی ، منصور انبه ، بیژن قهرمانلو و امیر ایلیاوی  تقدیر شد و این بزرگان توپ هایی را به رسم یادگار به نماینده های هر تیم اهدا کردند تا با قرار گرفتن نسل قدیم بسکتبال در کنار نوجوانانی که آینده این رشته دانشگاهی را خواهند ساخت تصویری زیبا را در خاطره ها ثبت کنند.

* رژه تیم ها و ادای سوگند نامه

بازیکنان هر شش تیم با رژه در زمین و معرفی شدن توسط مجری برنامه مورد تشویق حاضرین در سالن قرار گرفتند و سپس سوگند نامه ای را که مهر دلی بر آن زده اند با صدای بلند ادا کردند.

* سخنرانی بانیان و حامیان لیگ BFF

در این جشنواره عنایت الله آتشی موسس مدرسه بسکتبال آتشی،محمود مشحون رئیس فدراسیون،هروس آوانسیان داور خوشنام و قدیمی بسکتبال و امیر محمد گنجی مدیرعامل باشگاه مهرام  مراسم را با سخنان شیرین خود مزین نمودند و آرزوی موفقیت خود را بدرقه راه نوجوانان و جوانان آینده بسکتبال ایران نمودند.

 

در پایان این مراسم عکس دسته جمعی از همه بازیکنان گرفته شد و خبرنگاران با بانیان این لیگ و گروهی از بازیکنان مصاحبه کردند.